مجموعه آراد شهد شما را به خرید بهترین محصولات شیره جات خوراکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشگاه مرکزی شیره انجیر خشک استهبان

آنچه در این مقاله می خوانید...

شیره انجیر برای درمان بیماریمشاوره فروش شیره انجیر استهبان عمده

استهبان قطب اول تولید و پرورش انجیر در کشور می باشد. کیفیت انجیر این شهر بدون شک حرف اول را می زند. به همین دلیل تولید شیره انجیر خشک هم یکی دیگر از صنایع این منطقه می باشد. شیره انجیر استهبان به صورت سنتی و صنعتی تولید و به فروش می رسد. شیره انجیر خشک هم مانند دیگر شیره ها گرفته و مصرف می شود. از این ماده خوراکی هم برای شربت و هم برای صبحانه استفاده می گردد.

فروشگاه مرکزی شیره انجیر خشک استهبان

شیره انجیر برای درمان بیماری

شیره انجیر برای درمان بیماری شیره انجیر به دلیل آنکه سرشار از فیبر و آنتی اکسیدان می باشد، به عنوان یک مواد غذایی ضد سرطان شناخته می شود. این ماده خوراکی هم همانند انجیر تر و خشک در درمان یبوست بسیار مفید است و به دلیل راحتی استفاده برای کودکان هم بسیار تجویز می شود. 

یکی از خواص جالب و مهم شیره انجیر، درمان و بهبود بیماری های پوستی و مو می باشد و رطوبت پوست را بیشتر می کند. در نتیجه پیری پوست به تاخیر می افتد. 

اگرچه انجیر و شیره انجیر خشک قند زیادی دارد اما برای رژیم های دیابتی، کاهش وزن و … مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین به دلیل عدم کلسترول برای افراد مسن نیز بسیار مقوی است.

شیره انجیر برای بهبود دستگاه گوارش و هاضمه توسط طب سنتی و حتی پزشکان نیز تجویز می شود. حتی زنان شیرده هم برای بیشتر شدن شیر خود می توانند بر روی انواع انجیر و شیره انجیر حساب ویژه ای باز کنند.

در کنار همه این خواص، در طب اسلامی نیز از خواص این ماده خوراکی بسیار یاد شده است. حدیث ها و نقل قول های زیادی از پیامبر و امامان شیعه وجود دارد که خواصی از جمله بهبود قوای جسمی و جنسی، بهبود بواسیر، برطرف کردن بوی بد دهان، بهبود نقرس، افزایش رشد مو و … را برای انجیر و شیره آن برشمرده اند.

مشاوره فروش شیره انجیر استهبان عمده

مشاوره فروش شیره انجیر استهبان عمده شیره انجیر هم به صورت سنتی و هم صنعتی گرفته و به فروش می رسد. همچنین این محصول هم در حجم زیاد و عمده و هم جزئی قابل خرید می باشد. شیره انجیر عمده برای مصارف قنادی، شیرینی پزی، کافه ها و … در نظر گرفته می شود. شما جهت خرید عمده این محصول از استهبان، هم می توانید حضورا به باغداران و کارخانه های صنعتی این کار مراجعه نمایید و هم آنکه از طریق راه های ارتباطی فضای مجازی با آنها در ارتباط و هماهنگ باشید.

امروزه پشتیبانی آنلاین و مجازی این تولیدکنندگان یک امتیاز مثبت برای جلب رضایت مشتری هاست و راحتی کار تولیدکننده را هم به دنبال دارد.

سید حسین حسینی

من در حوزه شیره خرما مشغول به کار هستم

مجموعه آراد شهد شما را به خرید بهترین محصولات شیره جات خوراکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید