مشاوره و سفارش

شیره خرما

شیره‌ها جزو مواد غذایی انرژی زا بوده و برای مواقعی که بدن به انرژی بیشتری نیاز دارد، بهترین غذا محسوب می‌گردند. از جمله این شیره‌ها، شیره خرما می‌باشد. شیره‌ی خرما همان خواص خرما را دارد. حاوی فسفر و آهن است که مصرف آن در وعده‌ی صبحانه باعث فعال شدن سلول‌های عصبی و در ضمن مانع ایجاد کم خونی در افراد می‌شود.

شیره انگور

یکی از بهترین زمان های استفاده از شیره انگور فصول سرد سال است و به دلیل خواص مفیدی که این ماده ی غذایی در درمان و تسکین بیماری های فصل سرما دارد، بهتر است جایی برای آن در برنامه ی غذایی تان باز کنید.

شیره انجیر

شیره انجير سرشار از خواصی است که در فصل پاییز نباید از خوردن آن غافل شد. صورت کلی شیره انجیر همانند سایر شیره ها دارای خواص بسیار زیادی است که از جمله انها می توان به تقویت سیستم گوارش بدن و بهبود یبوست مزمن، تقویت کننده بدن و انرژی زا، شیره ای مقوی برای رفع تشنگی و عطش زیاد اشاره نمود.

شیره توت

شیره توت به عنوان ماده‌ای که مقدار زیادی آهن در ترکیباتش به کار رفته می‌تواند به عنوان یک ماده غذایی مؤثر در رفع کم‌خونی ناشی از فقر آهن استفاده شود. ضمن این‌که مصرف مداوم شیره توت به پیشگیری از ابتلا به کمبود آهن در بدن هم کمک بسیار خوبی می‌کند.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
شیره خرما-سفارشیموجودتماس بگیرید
شیره انگور-سفارشیموجودتماس بگیرید
شیره توت-سفارشیموجودتماس بگیرید
شیره انجیر-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

این مجموعه با تولید و فروش انواع شیره جات خوراکی (شیره خرما، توت، انجیر، سه شیره، چهار شیره و انگور) به صورت خالص و در دبه های مورد نیاز مشتری و قوطی های ۴۵۰ و ۹۰۰ گرمی فعال می باشد. تولیدات این واحد تولیدی کاملاً طبیعی، بهداشتی و با مجوز بهداشت می باشد و صادرات شیره خرما توسط این شرکت به اکثر نقاط جهان و نقطه صفر مرزی انجام می گردد.

مدیر مجموعه آراد شهد

حسینی

Call Now Buttonتماس بگیرید